Prihláste sa prosím k prehľadávaniu podrobností a zadávaniu rezervácií

 

: 18.09.2019 - 08.10.2019
Streda,
18.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
19.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
20.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
21.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
22.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
23.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Utorok,
24.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Streda,
25.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
26.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
27.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
28.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
29.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
30.09.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Utorok,
01.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Streda,
02.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
03.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
04.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
05.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
06.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
07.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Utorok,
08.10.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00