Prihláste sa prosím k prehľadávaniu podrobností a zadávaniu rezervácií

 

: 26.03.2019 - 15.04.2019
Utorok,
26.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Streda,
27.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
28.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
29.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
30.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
31.03.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
01.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Utorok,
02.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Streda,
03.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
04.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
05.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
06.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
07.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
08.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Utorok,
09.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Streda,
10.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Štvrtok,
11.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Piatok,
12.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Sobota,
13.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková
2. Anna Dreveňáková
3. Slavko Šimko
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková
6. Ivan Eremiaš
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž

 

Nedeľa,
14.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00

 

Pondelok,
15.04.2019
09:0010:0011:0012:0013:0014:0015:0016:0017:0018:00
                    
1. Jarmila Brušková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
2. Anna Dreveňáková00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
3. Slavko Šimko00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
4.Dominika Molnárová
5. Jarmila Šimková00:00 - 00:0000:00 - 00:00
6. Ivan Eremiaš00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00
7. Masáže v Orange
8. Prístrojová lymfodrenáž00:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:0000:00 - 00:00