Prázdninová zľava

Milí klienti,
len v dňoch 14.6. - 15.6.2018, sme pre Vás pripravili Prázdninovú zľavu, na zvýhodnené permanentky, ktoré máme v ponuke.

Permanentka v hodnote 200 € len za 140 €
Permanentka v hodnote 100 € len za 75 €
Permanentka v hodnote 50 € len za 40 €
Platnosť 10/2018


Zároveň Vás chceme upozorniť, že od 25.5.5018, vojde do platnosti zákon na ochranu osobných údajov, z tohto dôvodu Vás chceme upozorniť, že pri rezervácií termínu sa budete musieť nanovo zaregistrovať, kde nám potvrdíte obchodné podmienky a súhlas so spracovaním osobných údajov. Staré údaje budú vymazané.


S pozdravom kolektív Masážneho centra
Podporte nás na facebooku a získajte tak najnovšie informácie z masážneho centra.

Moja prvá masáž


Z našich dlhoročných skúseností sme spísali niekoľko základných rád a odporúčaní, ktoré by mal každý klient masážneho centra vedieť skôr, ako príde na svoju prvú masáž, aby všetko prebehlo bez problémov.

Na masáž príďte 10 minút pred začiatkom procedúry.
V prípade, ak budete meškať viac ako 10 minút, budeme Vám učtovať sankčný poplatok 5 €.

Doporučenia Masážneho centra  • Prvú masáž, ktorú si u nás objednáte je klasická masáž . 20 minút Vám stačí, na to aby ste zistili akú masáž si máte objednať nabudúce.
  • Platnosť permanentky je 6 mesiacov, pričom 30 dní pred koncom platnosti, Vám negarantujeme, že si nájdete voľný termín. Čerpajte permanentku priebežne a nenechajte prepadnúť jej platnosť.
  • Klient má právo požadovať tlak – intenzitu masáže, pri ktorej sa bude cítiť príjemne a nebude cítiť veľkú bolesť.
  • Pri neúčasti na Vami objednaný termín masáže, Vám účtujeme sankčný poplatok 5 €.
  • Klient sa zúčastňuje masáže – služby na vlastnú zodpovednosť. Klient je povinný, upozorniť personál Masážneho centra na zdravotné problémy, ktoré by mohli nepriaznivo ovplyvniť zdravotný stav klienta.


Ak tieto rady už dokonale ovládate, môžete si rovno zarezervovať svoj termín cez náš rezervačný systém. Prejsť na rezervačný systém

© Copyright Masážne centrum s.r.o.